Jak počítat karty v blackjacku?

Mnoho hráčů pravděpodobně slyšelo, že blackjack je téměř jediná hra, ve které můžete získat skutečnou matematickou výhodu oproti kasinu. Lidé, kteří počítají karty v blackjacku, se nazývají počítadla. Tento článek poskytuje základní pravidla pro počítání karet a popisuje jeden z nejpopulárnějších systémů – Plus nebo Minus. Po prostudování tohoto článku se dozvíte, jak rychle a správně počítat karty v blackjacku.

Ve skutečnosti lze pozitivní matematické očekávání získat nejen v blackjacku. I ve video slotech Netent bude za určitých podmínek hra zisková. To vyžaduje dobré bonusy a sloty s návratností více než 97 % uskutečněných sázek.

Co je počítání karet v blackjacku:

Základní počítání karet Podívejme se, můžete počítat karty v blackjacku online? Generátor náhodných čísel každé provozovny je nastaven tak, že vytahování karet z boty (krabice, ve které jsou karty) je jednoduchá simulace. Ve skutečnosti systém „zamíchá“ balíčky po každé hře.
Počítání karet v živém kasinu
Existují však Live (živá) kasina, kde karty rozdává dealer v reálném čase. Zde by bylo vhodné spočítat karty a navíc se o tom nikdo nedozví. Výnosnější bude hrát u stolů s velkým počtem účastníků – můžete tak vidět, že ze hry vychází více karet a lépe počítat.

Počet volných volných karet v živém blackjacku:
Jak tedy počítáte karty v živém kasinu? Je možné použít “Počet prázdných karet”. K jeho použití potřebujete:

  • Připojte se k živému blackjackovému stolu v kasinu a začněte počítat blackjackové karty, aniž byste sázeli skutečné peníze.
  • Začněte sázet, až když je balíček “horký”.
  • Hru můžete začít s hot deckem, aniž byste na svém účtu utráceli peníze.

Počítání karet ve filmu „Dvacet jedna“:

Film 21 Vzpomeňte si na film „Jednadvacítka“, kde do skupiny takových studentů, kteří často navštěvují Las Vegas, spadá nadaný student Matt, který je dobrý v matematice.
Ve filmech hráči používali bodovací systém Plus-Minus, o kterém bude řeč níže. Dokonce si vyvinuli svůj vlastní jazyk gest a slov, aby si navzájem sdělili význam běžného účtu balíčku. Proč jim počítání karet v blackjacku poskytlo takovou výhodu oproti kasinu?

Odpověď je jednoduchá: čím více karet známe, tím přesněji dokážeme předpovědět pravděpodobnost, že zbývající karty vyjdou. Nebo: čím více obrázků vyšlo, tím méně jich v balíčku zůstalo. Pravděpodobnost, že další karta bude malá (ne obrázek), tedy závisí na poměru obrázků, které již vyšly, a celkového počtu karet, které vyšly (nebo zbývají) (skutečné skóre viz níže).