Platby


Informace o platbách jsou součástí obchodních podmínek.
Výňatek zde:

4) Způsob a forma platby

4.1 Způsob platby
Můžete platit bankovním převodem na uvedený bankovní účet. Další platební metody jsou napojeny na platební bránu a službu Premium SMS od společnosti GOPAY s.r.o., která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů. Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti GOPAY s.r.o.

4.2 Opakované platby
Jde o automatické strhávání měsíční platby za službu. Platba je fixní a je strhávána automaticky prostřednictvím zabezpečené platební brány společnosti GOPAY s.r.o. poprvé měsíc (či půl roku, či rok v závislosti na typu předmětu koupě) ode dne a hodiny, kdy došlo k první objednávce a tím i k první platbě (např. objednávka a platba proběhne dne 10. 9. 2017 v 15:05, další platba bude stržena 10. 10. 2017 v 15:05 a další pak každý následující měsíc přesně na den – v tomto případě by to bylo 10. 11. 2017 v 15:05 atd.). Po započetí každého nového období nevzniká Kupujícímu nárok na navrácení již stržené částky za toto období.

O tom, že platba je založena jako opakovací, je uživatel informován v e-mailu se stavem platby, kde po rozkliknutí ověření stavu platby je uvedena informace o opakované platbě a dále možnost zrušení opakování.

4.3 Komunikace
Kupující bude o případných změnách kontaktován vždy minimálně 7 dní předem a to na e-mail, který uvádí při registraci do systému https://www.rapovyseznam.cz či https://rapzzz.com. Tím se rozumí změny, které vznikly v rámci původní dohody. Např. změna výše částky, změna data strhávání opakované platby, informace o začátku strhávání plateb a podobně.

4.4 Zrušení opakovaných plateb
Pokud se kupující rozhodne, že dále nebude využívat služby webových stránek https://rapovyseznam.cz či https://rapzzz.com, může využívání zrušit a tím zrušit i strhávání opakovaných plateb. Zrušení opakovaných plateb můžete provést na adrese: https://www.rapovyseznam.cz/zruseni
O zrušení uživatelského účtu si můžete zažádat skrze email: info@rapovyseznam.cz

4.5 Možnosti plateb
a. Online platební kartou: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro.
b. Pomocí služby Premium SMS bez přesměrování na platební brány od společnosti GOPAY s.r.o.

4.6 Forma platby
a. Platba jednorázově znamená, že zaplatíte ihned po odeslání objednávkového formuláře či určeného SMS kódu na určené telefonní číslo.
b. Opakovaná platba znamená, že první platbu zaplatíte ihned po odeslání objednávkového formuláře a další vždy následující měsíc ve stejný den jako byla odeslána první (viz. Odstavec 4.2).


BTC Donation

1JNWB8CYCSSjbxFByoHYcCyyHHRVag5Lh9