Jeden jazyk = jedna databáze


 

 


 Pomohl ti rap najít sebe? My ti pomůžeme najít rap.

Zajímá Tě v rapu pouze určitý subžánr? Již brzy si budeš moci databázi podle toho filtrovat. Boombap, trap, grime, horrorcore… Zkrátka pouze to, co Tě zajímá!


Protože kvantita překrývá kvalitu.

Máš pocit, že rap, který má na YouTube stovky tisíc views nebude jediný, který stojí za poslech? To je dobře. V žebříčku “měl bys poznat” můžeš objevit zajímavá jména! Každopádně pokud právě Ty víš o rapu, který můžeme touto cestou zviditelnit, určitě nám pošli typ!


Rap má vliv. Vyber si, co tě bude ovlivňovat.

Hodnoť díla a interprety. Díky tomu totiž dokážeme zviditelnit právě ten rap, který za to stojí.


Protože rap je názor, styl i umění.

Rap není jenom chvilkový trend. Posloucháme ho už desítky let. Rap má smysl. Nevzdávej se toho, co miluješ. Toho, co tě utváří, formuje a baví.

 Společnost Rapzzz s.r.o. nezodpovídá za obsah ani informace, které uživatelé prostřednictvím databáze zveřejňují, přenáší či sdílejí. Společnost Rapzzz s.r.o. nenese zodpovědnost za jakýkoli urážlivý, nevhodný, obscénní, nezákonný nebo jinak nepřijatelný obsah, se kterým je možné se v databázi setkat. Neneseme zodpovědnost za chování uživatelů databáze , ať už jde o chování online, nebo v reálném světě.

Více informací naleznete v sekci Prohlášení o právech a povinnostech.

Za mylné informace o interpretech, dílech či skladbách se omlouváme. Prosíme, informujte nás o těchto chybách a my veškeré chyby či mylné informace obratem opravíme.
Děkujeme za pochopení.